Як правильно обрати шкільний рюкзак Центр Сумок - Интернет-магазин
На главную страницу О магазинеКаталог товаровДоставка и оплатаЛичный кабинетЯк правильно обрати шкільний рюкзак Обратная связь
 

Деловая кожгалантерея
и аксессуары


Як правильно обрати шкільний рюкзак

Як правильно обрати шкільний рюкзак

Здається літо тільки розпочалося, але ось вже останній місяць літа, і не за горами Перше Вересня. Тому час подумати про одяг для вашого школяра, канцелярське приладдя та, що особливо важливе – шкільний рюкзак!

Чому це особливо важливо? Тому, що від якості рюкзака буде залежати здоров'я вашої дитини, буде залежати успішність, та бажання учня кожного дня йти до школи із задоволенням!

Як обирає рюкзак дитина? Менші школярі, звичайно, за малюнком. Хлопчики і дівчатка мають улюблених героїв, і тому при виборі рюкзака важливо тільки це. В нашому магазині великий асортимент рюкзаків з різними гераями: Mia and Me, Pop Pixie, Barcelona, Transformers, Spider-Man, Hot Wheels, BlueNinja turtles, London, Oxford та багато-багато інших.

Для старших школярів важливо як колір, так і розмір рюкзака. Тому в нас представлені моделі різноманітних кольорів, моделей та розмірів.

Для батьків же важливо, насамперед, якість рюкзака, щоб рюкзак був функціональний, щоб дитина залишалася здоровою. Адже кожен розуміє, що рюкзак напряму впливає на здоров'я дитини: на осанку, нахребет дитини.

Що має бути у рюкзака, щоб він сприяв здоровій осанці? Це, звичайно, ортопедична спинка рюкзака. Що це таке? Це особливим чином сконструйована задня поверхня рюкзака, яка повторює вигин і прилягає до хребта дитини. А в нижній частині спинки має бути невеличка м'яка подушечка. Спинка має бути твердою, але з м'якою дихаючою підкладкою, як і шлейки самого рюкзака. Шлейки мають бути регульованими, щоб можна було при різному одязі, при підростанні дитини, правильно регулювати положення рюкзака на спині. Добре також, щоб на рюкзаку були світловідбиваючі елементи для безеки школяра в темну пору доби.

Щодо розмірів рюкзака: згідно санітарних вимог рюкзак вверху має бути не вище лінії плечей, а внизу – не вище лінії поперека. Маса пустого рюкзака – не більше одного кілограма, чим менше, тим краще. І не радимо купувати рюкзак «на виріст», оскільки такий ркзак не сприятиме здоров'ю дитини, і поки дитина доросте до рюкзака, то захоче нового.

Форма рюкзака: для молодших класів радимо брати так звані «рюкзаки-коробочки», тобто рюкзаки, які мають форму твердої коробочки. Дитині легко ним користуватися, рюкзак може як стояти на підлозі, так і висіти на гачку. Речі в такому рюкзаку не мнуться та не згинаються при необережному поводженні з рюкзаком, навіть коли рюкзак взимку слугує  дитинісанками для з'їжджання з гірки.

Сучасні рюкзаки шиють з міцних, легких непромокаючих тканин. Є рюкзаки які застібаються на застібки, інші - на блискавки. Що краще? Тут вже особисті смаки. Як зробити так, щоб дитина довше користувалася блискавками на рюкзаку, ми розказуємо кожному нашому покупцю, адже дрібна моторика, особливо у першокласників, ще не добре розвинена. І наші поради стають батькам у нагоді.

І, звичайно, для батьків важлива ціна рюкзака, особливо в нинішній час, коли ціни зростають кожного дня, а зарплата залишається незмінною. Ми це також розуміємо. Тому в нашому магазині проводимо постійно акції, про що інформуємо наших покупців. Але завжди пояснюємо батькам, що рюкзак – це та річ, яку дитина буде протягом цілого навчального року носити з дня в день. Тому на якості не потрібно економити. Рюкзак буде служити мінімум два-три роки. Тому якщо поділити вартість рюкзака на два або три, то вийде ціна, доступна кожному. При тому, що якісний рюкзак дійсно відслужить цей строк.

Кожному нашому покупцю ми допомагаємо підібрати індивідуальний рюкзак, ми даємо інформацію, як правильно користуватися рюкзаком, щоб він довго служив, і приносив радість і дитині, і батькам.

 
 
Поиск по каталогу:
Артикул товара 
Ваши покупки:
У вас в корзине заказов
пусто
Стоимость заказа:0грн
Отображать цены в:


 
Вход для клиентов:
Ваш E-mail
Пароль
Забыли свой пароль?
Регистрация нового клиента

 
Контактная информация:
Украина, г.Хмельницкий,
ул. Подольская, 93
магазин "Центр Сумок"
Наша електронна адреса:
centrsumok@gmail.com
Телефон:
+38 (098) 687-01-00
Режим работы:
Без выходных с 10:00 до 19:00
 
«Центр-Сумок» 2009-2019 г.
 
 
  Создание
сайта:
Студія Спектр